PIEAUGUMS(UK) 67 mm-72mm 67-72 mm 67 līdz 72 pastiprināt Filtru Gredzens Adapteri

Jauns

€0.82

Izmantojot Step Up Un Step Down Gredzeni, Lai Uzņemtu Labākas Bildes

Kas ir solis uz augšu gredzenu

Solis uz augšu gredzenu, kas pazīstams arī kā adaptera gredzenu, lai jūs varētu izmantot filtrus, un piederumiem, kas nav paša izmēra kā jūsu kameras objektīvu. Objektīvi un filtri nāk liels klāsts veidiem un izmēriem, un diemžēl ne vienmēr viņi sader kopā pareizi. Par laimi tur ir solis solis uz augšu vai uz leju, filtru, lai tikai par jebkuru vajadzību.

Kā paātrināt gredzeni darbu

Solis augšup gredzeni sniedz tā, lai atbilstu filtru ar lielāku diametru vai papildierīci uz mazāku objektīvu. Step up gredzeni, skrūves uz jūsu lēcas vītnes un ja lielāku vītni ar ar jums pēc tam var pievienot citus elementus, kas ietverti vairāk pastiprināt gredzeni.

Kā step down gredzeni darbu

Step down gredzeni darbu tieši tādā pašā veidā, bet tā vietā sniedz veids, kā pievienot mazāks piederumi un filtrus, lai lielāku lēcas.

Tas ir svarīgi atzīmēt, ka parasti, tālāk prom no objektīva jūs ievietojiet filtru sliktāk optika būs. Tas vienmēr ir labāk meklēt plānākais adaptera gredzenu, ka jūs varat atrast, jo tie būs saglabāt filtrs tuvu objektīvam.

Ražošana

Materiāli: metāla

Vīriešu vītne:62mm

Vītne:72mm

Paketē Iekļauts:

67 mm-72mm solis uz augšu gredzenu X1

Tagi: Objektīva Adapteris, Patērētāju Elektronikas, Lēti Objektīva Adapteris, Augstas Kvalitātes Plaša Patēriņa Elektronikas, Objektīva Adapteris.

Zīmola Nosaukums RISESPRAY
Modeļa Numurs 67-72
Saderīgu Zīmols Kodak

Uzraksti atsauksmi!

PIEAUGUMS(UK) 67 mm-72mm 67-72 mm 67 līdz 72 pastiprināt Filtru Gredzens Adapteri

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti