Sākotnējā Jauda IC Par IQOS 3.0 PCB Sarkanās Gaismas IC Par IQOS Multi Maksas IC Par IQOS 2.4 Plus Mātesplati Ecig Remonta Piederumi

Jauns

€1.40

Piezīme: 1.Ja jūs tikai sākat remonts iqos,pls nav aizstāt IC ar sevi.Tas ir daudz sarežģītāks, nekā parasti problēma; 2.9 pin sarkanās gaismas ic vairāku ir pats ar 3.0; 3.Maksas IC ir visiem vienāds iqos 2.4 plus,iqos 3.0,iqos 3.0 multi.

Ko mēs varam piedāvāt: 1. Kvalitātes Aizsardzības Gadījumos/Somas IQOS 2.4 Plus, IQOS 3.0 un IQOS VAIRĀKU 2. Daudz dažādu materiālu, dizainu un krāsas aizsardzības gadījumos/somas iespēju. 3. PVC Uzlīmes IQOS 2.4 Plus, IQOS 3.0 un IQOS VAIRĀKU 4. Tīrīšanas Vates Tamponu, lai IQOS 5. Citi aksesuāri IQOS, piemēram, remonta instrumenti,sildītāji,ūdens attīrīšanas un diy piederumi. Wholsale klienti ir atzinīgi.Pls sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

(1), Ja turētājs nav darba pēc tam, kad balta gaisma mirgo divreiz.Strāvas ic parasti rada problēmas.

(2)Kad gaismas kontrole ir problēma,tad nomainiet gaismas kontroles ic atrisinās problēmu.

(3)Dažas sarkano lukturu problēmu 3.0 turētājs vai vairāku izraisīja 9pin sarkanās gaismas ic problēma

(4)Ja maksas lodziņā iqos 2.4 plus,iqos 3.0,iqos multi nevar uzlādēt,varbūt nomainīt maksas ic būs ok.

(5)Ja maksas interfeiss nav noteikts arī,pēc tam jūs varat pārbaudīt, ja tas ir pozīciju slēdzis, kas problēmu.

Tagi: CD/DVD Atskaņotājs, Somas, Patērētāju Elektronikas, Lētu CD/DVD Atskaņotājs, Somas, Augstas Kvalitātes Plaša Patēriņa Elektronikas, CD/DVD Atskaņotājs, Somas.

Veids Mīksta Soma
Zīmola Nosaukums Hicoser
Modeļa Numurs YM-IC
Iepakojums No

Uzraksti atsauksmi!

Sākotnējā Jauda IC Par IQOS 3.0 PCB Sarkanās Gaismas IC Par IQOS Multi Maksas IC Par IQOS 2.4 Plus Mātesplati Ecig Remonta Piederumi

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti