Sumifun 10g Anti Nieze Augu Scabies Krēms Kaunuma Ķermeņa Utis Ērce Underarm Intīmo Ķermeņa Nieze Dermatīts Antibakteriālas

Jauns

€1.98

Iepakojumā : 1gb krējums

Kā tas Krēms darbu? Ko darīt man?

1.šī ziede darbi paralyzing ērcītes, kas izraisa scabies, nogalinot tos un to olas. Šis produkts ir atbrīvoties no scabies invāzijas pēc vienas programmas. Tomēr, ādas nieze var aizņemt līdz 2 nedēļām, pazūd pēc apstrādes.

2.Otro pieteikumu, var būt nepieciešami 7 līdz 10 dienām pēc pirmā seansa, ja jūs joprojām redzēt tiešraidē scabies ērces vai jauni bojājumi uz ādas

Kā man vajadzētu lietot Krēmu?

1.Gan pieaugušajiem, gan bērniem 12 gadu vecuma un vecāki, parasti apjoms, krējums nepieciešams uz attīrīšanas ir aptuveni divas caurules (30 g). Bērniem 12 gadu vecuma un vecāki, parasti apjoms, krējums nepieciešams, par ārstēšanu, ir 15 g, un pieaugušajiem ir 30 g. Ja galvas, kakla, skalpa, un ārējā ausis nepieciešama ārstēšana, vairāk krējuma, kas var būt nepieciešami, lai segtu šajās jomās.

2.Pirms šī produkta lietošanas, pārliecinieties, ka jūsu āda ir tīra, sausa un vēsa. Nelietojiet karstu vannu vai dušu, pirms lietojat .

3.Daudzas lietas var ietekmēt devu medikamentu, kas personai ir nepieciešams, piemēram, ķermeņa svars, citas slimības, un citas zāles. Ja jūsu ārsts vai farmaceits, ir ieteicamās devas, kas atšķiras no tiem, kas uzskaitīti šeit, ne mainīt to, kā jūs izmantojat medikamentus bez konsultēšanās ar savu ārstu vai farmaceitu.

4.Šīs zāles bieži izpaužas atbrīvoties no scabies invāzijas pēc vienas programmas. Lielākā daļa cilvēku nav nepieciešams, otro pieteikumu. ir nepieciešams otrais pieteikums. Tomēr, ja jūs redzēt live scabies ērces vai jauni bojājumi uz jūsu ādas 7-10 dienu laikā pēc tam, kad pirmo pieteikumu, otro pieteikumu, ir jāizmanto, tādā pašā veidā kā pirmo ārstēšanas.

5.Kopš scabies izplatīties caur kontaktu, jums vajadzētu pārliecināties, ka jūsu ģimenes locekļi un seksuālo partneri(s) tiek pārbaudīti, lai scabies invāzijas. Ja tie ir inficēti, viņiem vajadzētu runāt ar savu ārstu vai farmaceitu, nekavējoties par to, izmantojot šo produktu.

6.Lai novērstu reinfestation, viss apģērbs, gultas piederumi un dvieļi izmantot inficētas personas, 2 dienas pirms ārstēšanas vajadzētu būt ar mašīnu mazgā ar karstu ūdeni un žāvē žāvētājā ar karsto cikla vismaz 20 minūtes, sausā vai slapjā veidā kopjamās. Matrači izmantot inficētās personas nedrīkst lietot 48 stundu laikā, un tualetes sēdekļi un ķemmes ir jādezinficē.

Tagi: Plāksteri, Skaistums & Veselība, Lēti Plāksteri, Augstas Kvalitātes Skaistums & Veselība, Plāksteri.

Zīmola Nosaukums Sumifun
Pieteikums Iestāde
NETO MASAS 10g
Iezīme 2 Antibakteriāls Krēms
Modeļa Numurs P1121
Līdzeklis 1 Augu Scabies Krējums

Uzraksti atsauksmi!

Sumifun 10g Anti Nieze Augu Scabies Krēms Kaunuma Ķermeņa Utis Ērce Underarm Intīmo Ķermeņa Nieze Dermatīts Antibakteriālas

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti