Lielākā daļa Fiber Optisko Šķiedru sakaru Līnijai Apiet Sieviešu Adapteris Mercedes-benz A0NE

Jauns

€1.23

Produkta apraksts

Izmērs:Sieviešu Adapteri

Produkta Apraksts:

* Stāvoklis: 100% pavisam jaunu

* Materiāls: Plastmasas

* Saderīgs: vācu automašīnas, piemēram, Mercedes-benz un citi.

Lietošanas Instrukcija:

* Ja jūs atbilstat defektiem audio un navigācijas sistēmas, audio nestrādā, navigācija bieži vien salauztas un vienmēr tukšs ekrāns, tas var izraisīt bojājumus, tālruņa moduli.

* Lūdzu optiskās šķiedras vadītājs telefona modulī, un izvelciet to ārā, un pievienojiet optiskās šķiedras līnijai, lai atceltu tālruņa funkciju, tā, ka var atsākt darbu.

* Moduļus, kas savienots ar transportlīdzekli, M. O. S. T gredzenu ietver: Mainītājs, Video Displejs, GPS Navigācija, Mobilais Tālrunis, Bluetooth, Balss Atpazīšana, Pastiprinātāju un Digitālā/FM/AM Tuner.

* Ja vēlaties, lai novērstu kādu no šiem moduļiem no optiskās šķiedras gredzenu remonta vai defektu diagnostika, jums būs nepieciešams šī sieviete Tyco (TE) savienotājs / adapteri un optisko apiet kabeļu cilpa, lai aizvērtu M. O. S. T gredzenu un saglabāt integritāti atlikušo moduļi uz gredzena.

* To var izmantot arī, lai diagnosticēt kļūmes, regulāri noņemot moduļus no gredzena, un ievietojot šo adapteri sakaru līnijai, lai apietu modulis.

Komplektā Ietilpst:

1pc Redzes Līnijai Apiet Sieviešu Adapteri

Tagi: Instrumentu Instrumentu, , Automašīnu & Motocikliem, Lēts Instruments, Rīks, Augstas Kvalitātes Automobiļu & Motocikliem, Instrumentu Instrumentu, .

Zīmola Nosaukums CVBNVN
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Veids Testa Instrumenti
Modeļa Numurs Audio testa gredzens

Uzraksti atsauksmi!

Lielākā daļa Fiber Optisko Šķiedru sakaru Līnijai Apiet Sieviešu Adapteris Mercedes-benz A0NE

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti